тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

Пенофол - якісна теплоізоляція!

Пенофол Пенофол® AIR

Пенофол® AIR

Пенофол® AIR - еластичний повітропровід з високоякісним алюмінієвим покриттям внутрішнього і зовнішнього шару.

Одна з останніх розробок заводу «ЛІТ» - ПЕНОФОЛ AIR. Це гнучкий повітропровід, створений на основі оригінальної навивний технології. ПЕНОФОЛ AIR не має аналогів в Росії. Він представляє з себе трубу, зроблену з спіненого поліетилену, того ж, що йде для виробництва ПЕНОФОЛА класичного. Усередині, і зовні на трубу нанесена алюмінієва фольга. Фольга наноситься методом термічної зварки, причому зовні алюміній трохи товщий, ніж усередині. За рахунок застосування тільки цих двох компонентів, ПЕНОФОЛ AIR має відмінні пожежні характеристики, а термін його експлуатації порівняємо з терміном служби будівлі. ПЕНОФОЛ AIR - це повністю закінчений повітропровід, призначений для систем припливної та витяжної вентиляції і володіє всіма технічними параметрами, пропонованими СНиП. За рахунок рівного алюмінієвого покриття усередині повітрепроводу він робить набагато менший опір повітряному потоку, ніж будь-які гофровані труби.


Відповідно, потрібна менша потужність вентиляторів, і створюється менше шуму при русі повітряного потоку. Поставляється ПЕНОФОЛ AIR у вигляді двометрових відрізків, хоча обладнання дозволяє виробляти трубу не обмеженої довжини. Внаслідок того, що ПЕНОФОЛ AIR складаються з високоефективного утеплювача, він не вимагає додаткової тепло-, паро-, звукоізоляції. Окремі відрізки стикуються між собою просто за допомогою алюмінієвої склеючої стрічки. При монтажі системи вентиляції не потрібно ніяких з'єднувальних елементів. Для створення кутів, поворотів, конусів - ПЕНОФОЛ AIR ріжеться гострим ножем або лезом по різних лекалах і склеюється алюмінієвою стрічкою. Таким чином, тільки з ПЕНОФОЛА AIR можна створити систему витяжних або припливних трубопроводів будь-яких діаметрів і будь-якої складності. Причому трудовитрати на виготовлення і монтаж будуть у багато разів менше, ніж при традиційному підході. В процесі сертифікаційних випробувань з'ясувався побічний і вельми корисний ефект повітрепроводу ПЕНОФОЛ AIR. Виявляється, що труба ПЕНОФОЛ AIR, з товщиною стінки 8мм, при довжині більше трьох метрів має дуже високі шумопоглинаючі параметри. Таким чином, при створенні невеликих вентиляційних систем можна обійтися без глушника.

Призначення

Технічні характеристики

Застосування

Для створення конструкційної системи загальнообмінної і технологічної вентиляції, повітряного опалювання і кондиціонування.

Повітроводи відносяться до класу "П" (міцні) по СНиП 2.04.05-91 і ​​можуть використовуватися при робочому тиску до 12000 Па.

Для детальної інформації, консультації та для узгодження ціни зателефонуйте

тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud