тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

Утеплення фасаду допоможе зекономити на опаленні  та ефективно вирішить проблему шумоізоляції будівлі!

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів - економимо на опаленні

утеплення фасадівНа обігрівання будинків, в яких ми проживаємо, навчаємось і працюємо, потрібна велика кількість палива. Так, в Україні, за даними експертів, на один опалювальний сезон витрачається палива в 1,5 разу більше ніж в США і в 2 рази більше ніж у Швеції. При цьому ціни на електроенергію та опалення щодня зростають. А тому, аби зекономити і звести тепловтрати до мінімуму, потрібно комплексно підійти до питання енергозбереження. Утеплення фасаду одне з найвигідніших рішень.

Дослідження показують, що при експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку в Україні через стіни втрачається до 37 % тепла, через вікна ¬– 18 %, підвал – 15 %, дах – 30 %.

утеплення фасадів1Отже, для того, аби забезпечити власний будинок теплом узимку та прохолодою влітку, потрібно подбати про його теплоізоляцію, зокрема про утеплення даху, стін та навіть підвалу. Як пояснюють фахівці, вибір способу теплоізоляції залежить від багатьох чинників. По-перше, потрібно врахувати, чи буде будинок використовуватися для постійного проживання, чи лише на вихідні. Важливо також пам’ятати про матеріал несучих конструкцій. Ще одним важливим фактором є цільове призначення приміщення, яке ви утеплюватимете.

Утеплення фасаду

Як запевняють спеціалісти, теплозахисні властивості стіни залежать від товщини та коефіцієнта теплопровідності матеріалу, із якого вона збудована. Якщо стіна складається з кількох шарів (наприклад, цегла-утеплювач-цегла), то її термічний опір буде залежати від товщини та коефіцієнта теплопровідності матеріалу кожного шару. Зрозуміло, що цегляна стіна є надійнішою, ніж панельна, а товстіша стіна краще забезпечить вам тепло збереження, аніж тонша. Отже, що більшою є термомаса будинку, то краще він акумулює тепло чи прохолоду. Діє цей принцип так: улітку товста стіна нагрівається повільно, а тому в помешканні завжди прохолодно, тоді як узимку ваш будинок починає випромінювати акумульоване влітку тепло і морози за вікном вам уже не страшні. Щоправда, не усі можуть похвалитися проживанням у такій “фортеці”, де стіни достатньо товсті для того, аби зігрівати своїх господарів. Тоді їх, звісно ж, варто утеплити. За даними досліджень, якщо правильно тепло ізолювати стіни, можна зекономити до 35 % використовуваної електроенергії.

утеплення фасадів2Згідно порад спеціалістів, утеплювати стіни зсередини рекомендовано пенофолом (вспінена основа з однобічним чи двобічним фольгуванням), який є енергозберігаючим матеріалом нового покоління, оскільки володіє унікальними теплоізоляційними властивостями при мінімальній товщині, паро- гідро- тепло- та шумоізоляцій ними властивостями, які зберігаються протягом усього терміну використання. Пенофол – високоефективна паро- і теплоізоляція завдяки тепловому дзеркалу. У випадку утеплення стін ззовні радять використовувати термоізолювальні штукатурки, які скріплені цементом і вапном, а тому не містять стиролу чи інших шкідливих речовин.

утеплення фасадів3Одним із найпопулярніших енергоощадних матеріалів сьогодні залишається пінопласт, який майже повністю складається із повітря і лише на 2 % із полістиролу. Це забезпечує високий рівень теплозбереження. Щоправда, поширеною помилкою є використання для утеплення плит пінопласту товщиною 5 см і менше. Люди таким чином намагаються зекономити, бо пінопласт більшої товщини дорожчий. Але, як запевняють фахівці, розрахунки та практика доводять, що для наших кліматичних умов оптимальна товщина плит становить 8–10 см. До речі, якщо у вас власний будиночок, одним із природніх способів його утеплення є зелені насадження, які захищатимуть ваші стіни від вітру. При цьому слід враховувати, що взимку сонячні промені не повинні мати перешкод і легко потрапляти на стіни і вікна вашого будинку, тому доречними будуть листяні дерева, які восени скидають листя, а влітку дають змогу уникнути перегрівання удома і дають густу тінь.

Утеплення даху

Для того, аби не розпорошувати зібране вдень тепло, а використати його у власних цілях, потрібно також подбати про теплоізоляцію даху. А для цього варто використати ізоляційні матеріали, що найкраще акумулюють тепло. До них належать деревоволокнисті матеріали, пінополістирол, мінеральна та скло вата, пенофол. До речі, не варто економити на утепленні даху. У країнах Європи товщина ізоляції даху, наприклад, мінеральною ватою, становить не менше 25–30 см, у нас же зазвичай намагаються ізоляцію зробити тоншою, аби витратити якнайменше грошей. Це часто зводить нанівець усі спроби забезпечити будинок теплом.

утеплення фасадів4Підвальне приміщення: сухо та тепло

За запевненням фахівців, для внутрішньої ізоляції підвалів найкраще використовувати екструдований пінополістирол. Головними перевагами екструдованого пінополістиролу є його низька теплопровідність , хороший рівень звукоізоляції, висока міцність і мала вага., а також стійкість до різних агресивних хімічних і біологічних середовищ: екструдований пінополістирол не схильний до гниття і появи грибків, не розбухає від вологи і не деформується від високих температур, однак, єдиним недоліком є те, що як і будь-який пінопласт, є його чутливість до вогню.

Отже, для того, аби влаштуватися у цьому житті якнайкомфортніше, потрібно, перш за все, подбати про маленьку фортецю – будинок, у якому ви відпочиватимете після важкого робочого дня чи прийматимете рідних та близьких друзів. Для того ж, аби домівка стала вашим справжнім прихистком, незалежно від погоднім умов та цін на опалення й електроенергією, потрібно не пошкодувати часу та засобів для якісної теплоізоляції. Все витрачене окупиться швидко і сторицею – комфортом, продовженням терміну слугування конструкції, зменшенням витрат. Якщо ж ви тільки розпочинаєте будівництво, обов’язково порадьтеся із фахівцем щодо вибору матеріалу, з якого зводитимете стіни чи яким покриватимете дах: у майбутньому це може зекономити вам багато коштів на теплоізоляції. І, безумовно, всі роботи потрібно довіряти лише кваліфікованим фахівцям.

Для детальної інформації, консультації та для узгодження ціни зателефонуйте

тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud