тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

Газобетон - це ефективне співвідношення легкості та міцності, яке Вас приємно здивує!

Газобетон

Газобетон

Властивості газобетону

Однією з основних задач є отримання легкого матеріалу з максимально можливою міцністю. На думку споживачів та компаній виробників, газобетон є найрозумнішим компромісом між легкістю та міцністю при оптимальній термоізоляції.

ГазобетонТеплоізоляційні властивості. Серед конструкційних матеріалів, що застосовуються для будівництва стін, газобетон характеризується найбільш термоізоляційною здатністю. Газобетон є ізоляційно & конструкційним матеріалом. Стіни із нього не перегріваються в літній період, і, в той же час, мають настільки низьку теплопровідність, що відповідають вимогам термічного захисту і застосовуються для будівництва одношарової конструкції стіни. Коефіцієнт теплопровідності газобетону зростає пропорційно підвищенню густини. Сирість та вологість призводить до збільшення коефіцієнту, так як вода в порах значно краще проводить тепло, ніж це робить повітря.

Об'ємна густина відображає співвідношення газобетону до об'єму, який він займає. Це є важливою якістю газобетону, так як від неї залежать решта його параметрів. Збільшення об'ємної густини зазвичай призводить до підвищення міцності. А чим менша об'ємна густина, тим більша ізоляційна властивість газобетону; матеріал більш теплий. Повітря, що входить до складу газобетону є прекрасним ізолятором (кращим може бути тільки вакуум). Але теплоізоляційна властивість не йде в парі із звукоізоляційною властивістю. Необхідно пам'ятати, чим нижча густина газобетону, тим нижча його звукоізоляційна властивість. В залежності від об'ємної густини в сухому стані газобетон розділяється на класи. Так газобетон має два класи Д 400 та Д 500, що означає 400 кг/м3 та 500 кг/м3 відповідно.

Міцність на стиск залежить повністю, як уже було зазначено вище, від об'ємної густини. В залежності від міцності газобетон буває різних марок. Аналізуючи міцність та густину газобетону, необхідно відмітити, що при порівняно невеликій густині, газобетон має добру міцність, що дає можливість застосовувати його при будівництві несучих, самонесучих та стін заповнювачів. Звукоізоляційні властивості це здатність до гасіння повітряних звуків. Вона залежить в основному від товщини стін, марки та середньої густини газобетону та частково від технології зведення стін. Кожна будівля, незалежно від того, з чого вона виконана, повинна забезпечувати мешканцям гарне самопочуття і відповідні акустичні умови для роботи

Радіоактивність

Для вимірювання радіоактивності за основу оцінки будівельних виробів прийнятий кваліфікаційний коефіцієнт, що визначається лабораторним шляхом без одиниць вимірювання.

f <1

Коефіцієнт f для газобетону, що виготовляють з використанням піску, не перевищує показник 0,22 і дозволяє віднести цей матеріал до групи матеріалів з виключно низькою радіоактивністю. Газобетон вважається одним із самих екологічних матеріалів.

газоблокУсадка при висиханні. Зміна об'єму газобетону пов'язана з висиханням або зволоженням матеріалу (усадка і набухання). Розмір усадки в рамках зміни вологості з моменту закінчення автоклавування до стабільного стану вологості не перевищує 0,5мм/м, тобто автоклав ний газобетон в стандартних умовах просихання має дуже низьку усадку. Вологість. Газобетон характеризується переважно закритою пористістю, що обумовлює низьку адсорбцію води та низьку його капілярну всмоктуваність. Експлуатаційна вологість газобетону не перевищує 6-8 %. Однією з особливостей, які визначають екологічність газобетону є швидкість його висихання та стійкість до біологічних факторів. Склад газобетону виключає виникнення нальотів солей і появу грибків, плісняви та мікроорганізмів. Вогнестійкість. Газобетон це мінеральний будівельний матеріал, який не горить та захищає будівлю від розповсюдження вогню. Відповідно до європейських стандартів газобетон відноситься до класу "Євроклас А1". Пожежна безпека об'єктів будівництва будинки з несучими та огороджувальними конструкціями з газобетону характеризуються найвищими І та ІІ ступенями вогнестійкості.

Для детальної інформації, консультації та для узгодження ціни зателефонуйте

тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud