тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

Штук фірми Атлант - якісні екологічні шпаклівки!

Атлант

Атлант

Клеї Атлант

"Атлант" СКС-10

Порошковий морозостiйкий та вологостiйкий клей сiрого кольору для укладання керамiчних плиток та iнших облицювальних матерiалiв на стiни та пiдлогу. Клей Атлант СКС-10 являє собою суху суміш на цементно-піщаній основі.

"Атлант" Супер СКС-11

Атлант-Супер - суха клейова сумiш, що вiдзначається пiдвищеною клейовою здатнiстю, еластичнiстю, термо- та морозостiйкiстю. Клей Атлант-Супер являє собою суху суміш на цементно-піщаній основі.

"Атлант СКС-12"

Порошковий морозостiйкий та вологостiйкий клей сiрого кольору для укладання керамiчних плиток та iнших облицювальних матерiалiв на стiни та пiдлогу. Клей Атлант СКС-10 являє собою суху суміш на цементно-піщаній основі.

"Атлант СКС-15"

Порошковий морозостiйкий та вологостiйкий клей сiрого кольору для закрiпленн плит з пiнополiстиролу та мiнеральної вати.

"Атлант СКС-16"

Порошковий морозостійкий клей сірого кольору для приклейки плит з пінополістиролу та мінеральної вати.

"Атлант СКС-20"

Являє собою суху сумiш на основi гiпсу з полiмерними модифiкаторами. Мiстить компоненти, завдяки яким розчин пластичний, легко обробляється i вiдзначається доброю адгезiєю до основи i гiпсокартонних плит.

"Атлант CКС-60"

Продукт являє собою суху суміш на цементно-вапняній основі з полімерними модифікаторами. Використовується для мурування стін, перегородок з цегли, тощо. Зручна у використаннi. Екологiчно чиста. Висока адгезiя з основою.

Шпаклівки Атлант, штук

"Атлант СШС-30" (Штук-1)

Атлант СШС-30 (Штук-1) - високоякiсна, екологiчно-чиста суха сумiш для виконання штукатурних робiт з товщиною шару до 12 мм на основi вапна з інертними наповнювачами та модифiкаторами.

"Атлант СШС-30" (Штук-2)

Атлант СШС-30 (Штук-2) - високоякiсна, екологiчно-чиста суха сумiш для виконання штукатурних робiт з товщиною шару до 3 мм на основi вапна з інертними наповнювачами та модифiкаторами.

"Атлант СШС-31"

Шпаклiвочна суміш на основі білого цементу з полімерними модифікаторами фірми "BAYER" та "Wacker Polymer Systems GmbH@CoKG". Використовується для фінішного вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь.

"Атлант СШС-32"

Шпаклiвочна суміш на основі цементу з полімерними модифікаторами фірми "BAYER" та "Wacker Polymer Systems GmbH@CoKG". Використовується для вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь.

"Атлант СШС 33К 2"

Декоративна штукатурка. Атлант 33 К 2 - суміш суха для виконання високоякісної декоративної штукатурки типу "короїд" з розміром зерна 2 мм на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами.

"Атлант СШС 33К 3"

Фасадна декоративна штукатурка. Атлант 33К3 - суміш суха для виконання високоякісної декоративної штукатурки типу "короїд" з розміром зерна 2 мм на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами.

"Атлант СШС-34"

Являє собою суху сумiш на цементно-пiщанiй основi з полiмерними модифiкаторами, для виконання штукатурних та вирiвнювальних робiт з товщиною шару до 300 мм.

"Атлант СШС-35"

Високоякiсна, екологiчно-чиста суха сумiш для виконання оштукатурення поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої поверхні всередині приміщень для подільшого фарбуванн чи наклеювання шпалер. Придатна для ручного і механічного нанесення.

"Атлант СШС-36"

Являє собою суху суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами. Її рецепт було розроблено в лабораторіях німецьких компаній "Bayer" та "Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG".

"Атлант СШС-37"

Являє собою суху суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами. Продукція виготовляється за рецептурою концерну "Wacker Polymer Systems GmbH @ CoKG".

"Атлант СШС-38"

Шпаклівка Атлант СШС-38-універсальна являє собою суху суміш на основі гіпсу з полімерними модифікаторами.

Затирочні суміші Атлант

"Атлант СЗС-40"

Cуха затирочна сумiш для заповнення швiв бiла. Зручна у використаннi. Екологiчно чиста. Водостiйка.

"Атлант СЗС-41"

Суха затирочна суміш на основі білого цементу з полімерними модифікаторами. Використовується для заповнення швів між керамічними та мармуровими плитками. Екологiчно чиста. Водостiйка. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

"Атлант СЗС-42"

Суха затирочна суміш на основі сірого цементу з полімерними модифікаторами. Використовується для заповнення швів між керамічними та мармуровими плитками. Екологiчно чиста. Водостiйка. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Інші суміші та продукція Атлант

"Атлант СВС-50"

Cуха самовирiвнююча сумiш на цементно-піщаній основі з полімерними модифікаторами. Використовується для вирівнювання горизонтальних основ під різні покриття - плитку, лінолеум, ковралін, паркет, ламінат та ін.

"Атлант СВС-51"

Атлант СВС-51 - суха самовирiвнююча швидкотужавіюча сумiш для пiдготовки поверхнi пiдлоги. Перед укладанням покриття (товщина шару від 2 до 10мм).

"Атлант ГФ-1"

Атлант ГФ-1 - грунтівна фарба на основі сировини німецького концерну "Bajer" для підготування основ під декоратвні тонкошарові штукуатурки та фасадні фарби.

"Атлант ГС-1"

Атлант ГС-1 - полімерцементна суміш для влаштування гідроізоляції будівельних конструкцій. Відзначається підвищеною водовідштовхуючою здатністю, водо - та морозостійкістю.

"Атлант ЦС-55"

Високоякiсна екоголiчно чиста суха сумiш на цементно-піщаній основі з полімерними модифікаторами фірми "BAYER" "Wacker Polymer System Gmbh@CoKG" для виконання стяжки горизонтальних поверхонь .

"Атлант-Грунт"

Призначена для зміцнення усіх пористих поверхонь - вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетонів, стін з керамічної та силікатної цегли, ДСП, перед їх шпаклюванням, фарбуванням чи наклеюванням шпалер.

"Атлант-Грунт(2)"

Атлант - Грунт2 - емульсія для внутрішнього використанн

Консервант "ДЕЛЬФІН"

Призначений для консервації чутливих до вологи поверхонь з бетону, цегли, натурального та штучного каменю та інших матеріалів з пористою структурою. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Протигрибковий засіб "ПУМА"

Виготовлений за технологією на основі сировини німецького концерну "BAYER". Призначений для знищення бактерій, домашнього грибка, плісняви, водоростей, моху і дріжджів на стінах, штукатурках, масляних покриттях клейовими емульсійними фарбами. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Для детальної інформації, консультації та для узгодження ціни зателефонуйте

тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud