тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

 

 

 

Магнезитова плита - сучасний екологічно чистий матеріал для будівельних і ремонтних робіт, сертифікований в Україні!

 

 

 

Магнезитова плита

Магнезитова плита

Магнезитова плита властивості

Магнезитова плита — комбінована система з оксиду магнію, карналіту і інших сполук, проведена за допомогою безводного методу. Поверхня плити з обох боків покрита скловолокном.

магнезитова плитаМагнезитова плита завдяки своїм якостям і різновиду застосування є альтернативою для гіпсокартонних плит, OSB, ЦСП, ДСП, ДВП, плоского шиферу, вологостійкої фанери і тому їх можна успішно використовувати не тільки для внутрішніх інтер'єрних робіт, але і для зовнішніх робіт, що не вимагають додаткової захисної обробки. Магнезитові плити, як вологостійкий, неспалимий і екологічно чистий матеріал, знаходять широке застосування для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін будівель, влаштування міжкімнатних перегородок, облицюванні саун, ванних кімнат, для виготовлення підвісних стель тому подібного. Матеріал добре піддається механічній обробці — його можна пиляти, свердлити, в нього можна загвинчувати саморізи.

Споживчі властивості магнезитових плит

  1. Вогнетривкість. Не горить, не виділяє диму при відкритому вогні.
  2. Вологостійкість. Не деформується, не розм'якшується, не піддається гниттю під впливом вологості, пари, вогкості.
  3. Легкість. Густина 0,85—1,27 г/см3, легко вмонтовується.
  4. Міцність. Має протиударні властивості, низькі показниками деформації під впливом вологи, спеки, сухості, довговічна в експлуатації.
  5. Звукоізоляція — при товщині 6 мм складає 29 db.
  6. Теплоізоляція — коефіцієнт складає 0,216 W/м2.
  7. Морозостійкість — більше 50 циклів.
  8. Корозійностійкість. Зберігає антикорозійні властивості до −40°С. Может використовуватися для стін і стелі морозильних камер.
  9. Висока технологічність і простота в роботі.
  10. Екологічність. Не містить азбесту, формальдегіду і інших шкідливих речовин, безпечна для людей і продуктів харчування.

Антисептична властивість складових плиті матеріалів запобігає поява цвілі і грибкових захворювань.

Обробка

Магнезитову плиту можна пиляти, свердлити, фарбувати, клеїти в них можна забивати цвяхи. Завдяки легкій обробці менше зношуються інструменти, а при монтажі не виникає проблем при кріпленні саморізами, ґвинтами і будівельними скобами. Різання плити можна проводити в звичайних умовах, що не вимагають спеціалізованого устаткування (аналогічно різанню гіпсокартонних плит). При різанні вручну не виділяється велика кількість пилу, тому немає необхідності застосовувати пиловідсмоктувальні пристосування. Свердління проводиться звичайними свердлами і не вимагає застосування свердел по металу і з побідитовими наконечниками. Для кріплення МП не потрібне попереднє свердліення отворів в плитах. Використовуються саморізи, призначені для гіпсокартонних плит.

Опорядження

Для фарбування і склеювання магнезитових плит користуються клеями і фарбами, що використовуються з будь-якими декоративними матеріалами. Фарби наносяться в один або декілька шарів у залежності від типу фарби і побажання замовника на суху заґрунтовану поверхню плити.

магнезитова плита

Для детальної інформації, консультації та для узгодження ціни зателефонуйте

тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37,

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud