тел. (0342) 114-43-88, 77-86-91

моб. +38 (067) 221-63-37, +38 (050) 221-63-38

моб. +38 (067) 221-63-39, +38 (067) 221-63-40

Будь-ласка, введіть Ваше Ім'я Користувача або електронну адресу для Вашого Облікового Запису. Код перевірки буде надіслано на Вашу електронну адресу. Як тільки Ви отримаєте код перевірки, Ви зможете змінити пароль на новий для Вашого Облікового запису.

Змінити Ваш Пароль

Приватне підприємство „ОлКомБуд” працює на ринку будівельних матеріалів з 1996 року.

Ми пройшли шлях від малого підприємства до великої фірми, що за час свого існування зарекомендувала себе на ринку будівельної індустрії як високопрофесіональна, відповідальна та ефективна структура. Таких результатів фірма досягла завдяки високому рівню організації роботи на підприємстві та високій кваліфікації всіх її працівників.

Основним напрямком діяльності компанії є реалізація матеріалів для утеплення будинків. Проте в нас можна також придбати високоякісні покрівельні матеріали: керамічну, композитну, бітумну та металочерепицю, а також водостічні системи та металопластикові вікна. . Великий досвід, надійні партнери та якісна продукція – все це допомагає нам успішно існувати на ринку та викликає довіру з боку таких великих будівельних компаній як Вамбуд, Ярковиця, Галицький Двір, Екстім та багато інших.

Наша компанія є представником в Івано-Франківській області таких торгових марок: «Пенофол», «Caparol», «Klingspor», «Атлант», «Ансерглоб», «Термобуд», Тісо, Профіль Україна та «Мастер».

А саме ми пропонуємо:

  • Сухі будівельні суміші заводів: «Атлант», «Anserglob», «МАСТЕР»
  • Абразивіні круги та шліфшкурки торгової марки «Klingspor»
  • Пінополістирольні плити виробництва: «Термобуд», «ТІСО»
  • Фарби та декоративні штукатурки: «Caparol» та «Anserglob»
  • Мінераловатні плити: «Мастер» та «Rockwool»
  • Тепло-, гідро-, та звукоізоляційний матеріал Пенофол

В нас завжди відкриті двері для Вас!!!

ansrglob atlant caparol klingspor

master penofol rockwool termobud